Informacje dla Rodziców

 

 

 

W roku 2019r. Gmina Miejska Kraków kontynuować będzie udzielanie dotacji (dofinansowania) do dzieci objętych opieką żłobków, klubów dziecięcych i dziennych opiekunów.

Dotacje udzielane w okresie od 1 stycznia  do 31 grudnia 2019 r.

Dotacja  UMK  wynosi – 1,70 zł za godzinę opieki nad dzieckiem.

Dotacja Programu Maluch 2019 plus wynosi -100zł

 

 

 

 

 

Informacja dla Rodziców korzystających z Cateringu.

Od 04 lipca przejęła nas firma cateringowa; GASTROPOL specjalizuje się w kompleksowej produkcji i obsłudze cateringowej placówek edukacyjnych. Posiadamy długoletnie doświadczenie zdobyte podczas współpracy z wieloma żłobkami, przedszkolami i szkołami.

Tworząc menu dla naszych najmłodszych konsumentów korzystamy z fachowej wiedzy wysokiej klasy technologów żywienia. Zestawy posiłków opracowywane są w oparciu o piramidę zdrowego żywienia (zalecaną przez Światową Organizację Zdrowia WHO oraz Instytut Żywności i Żywienia). Umożliwia to, tworzenie odpowiednio zbilansowanych jadłospisów, zapewniających zdrowe odżywianie oraz prawidłowy rozwój dziecka.

Posiłki przygotowujemy wyłącznie ze świeżych produktów bez użycia konserwantów i sztucznych „ulepszaczy”. Jedynymi przyprawami jakich używamy są: sól, pieprz i mieszanki ziół. Korzystamy z surowców najwyższej jakości, dostarczanych przez sprawdzonych producentów, ściśle przestrzegających wytyczonych norm konsumenckich.

Zwracamy szczególną uwagę, aby urozmaicone menu rozwijało zdrowe nawyki żywieniowe dzieci oraz zapewniało niezbędne witaminy i minerały, tak ważne w wieku ich największego rozwoju psychofizycznego.

Dla dzieci z alergiami pokarmowymi przygotowujemy diety: bezglutenową, eliminacyjną, hipoalergiczną. Nasza oferta obejmuje również diety wyznaniowe i narodowościowe.

Nasze posiłki to gwarancja zdrowia i bezpieczeństwa Twojego dziecka.

CENA ZA POSIŁKI NIE ULEGA ZMIANIE !!!

MENU DO WGLĄDU NA NASZEJ STRONIE -zakładka jadłospis


 

Na pożegnanie roku szkolne odwiedził nas Tatr Urwis  autorską interpretacja klasycznej baśni braci Grimm. pt,, Kopciuszek”. Młoda, piękna dziewczyna staje się służącą swojej macochy i przyrodnich sióstr. Marzy o szczęściu u boku przystojnego księcia. Dzięki swojej pracowitości jej los może się odmienić. Bajka z elementami interaktywnymi.

 

kopciuszek

 I jak zawsze zabawy i uciechy było co nie […]


29 października
przed obiadem odwiedził nas

Teatr „Urwis”

projektmis

Dzieci miały możliwość obejrzeć autorskie przedstawienia pt.:

„Mały czarodziej”

Spektakl przeniósł dzieci w magiczny świat.
Tytułowy czarodziej próbuje zgłębić tajemnice magii i stać się mistrzem w swojej dziedzinie. Przekonuje się, że największą magią jest dobro, które do nas powraca.